Menu

Formacje skalne

O pieknych widokach w górach

Skały wysokie że hoho

pestycyd

goryskalistePo tym co przeżyłem w Churchill negacja logiczna sądziłem, że w środku najbliższych dniach trochę wprawi mnie do tej pory wewnątrz zachwyt.

Spodziewałem się przyjemnej, nieco leniwej podróży do Vancouver, spośród dużą ilością leżenia, patrzenia się w środku otwór okienny natomiast delektowania się tym, co przeżyłem wewnątrz ostatnich dniach. Kiedy atoli wjechaliśmy w pierwsze pasma górskie zadrżałem spośród zachwytu. I ano było aż do samego końca tej niesamowitej drogi. Nawet w ciągu obserwacji niedźwiedzia polarnego będąc tuż w sąsiedztwie niego po kilkudziesięciu minutach suprarenina także emocje trochę ze mnie opadły. W tym przypadku byłem maksymalnie rozpalony zaś ożywiony tożsamy czas. Biegałem spośród aparatem podczas gdy milusiński to tutaj to w tamtym miejscu, ani na chwilę nie mogąc siadać taktownie na miejscu.

Najcudowniejsza sprawa wewnątrz całości

(istotnie, być może wyjąwszy konduktora rozdającego swoje prywatne czekoladki wszystkim pasażerom w środku pociągu). Przez całą drogę wiodącą w poprzek górska kraina co kilka, kilkanaście minut, pejzaż zmieniał się negacja logiczna aż do poznania. Czasami przed jednym tunelem jechaliśmy wskroś prawdziwą zimową krainę, żeby tuż za poprzednio zobaczyć krajobraz jak z dzikiego zachodu. Czasami wewnątrz jednej minucie niebiosa powyżej nami było błękitne, tak aby w drugiej zasnuć się szarymi chmurami. Takiej feerii barw do wnętrza górach negacja logiczna widziałem jeszcze nigdy.Zdjęcia negacja logiczna potrafią przetłumaczyć w środku pełni tego piękna, jakkolwiek pomimo wszystko zapraszam Was aż do obejrzenia fotorelacji z przejazdu koleją transkanadyjską z wykorzystaniem Góry Skaliste. Wyobraźcie sobie trzaśnięcie szyn, furkotanie lokomotywy plus ogromną przestrzeń dookoła. Niech obrazy mówią same za siebie.

Komentarze (1)

  • Gość: [Marcolla] *.internetdsl.tpnet.pl

    Skały piękne przede wszystkim :) A wysokie to swoją drogą ;)

© Formacje skalne
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci